29 Aralık 2015

Garanti Bankası Yıllık Kredi Kart Aidatı.

Bakın 6000 TL ben 500 TL eşimin kullandığı kredi kartlarımız var. Tüm ödemelerimiz bu bankada. Her sene olduğu gibi 75 TL kredi kart aidat ücreti kesmişsiniz. Televizyonlarda bas bas bağırıyorlar. Bu ücretler haksız yere alınıyor diye. Allah aşkına neden bu parayı kesiyorsunuz. Bakın bu paranın ivedilikle Bonus olarak geri ödenmesini istiyorum. Geçen sene de aynı şekilde geri ödenmişti.

İrfan 36 Okunma

Cevaplar

  • İrfan 31 Aralık 2015

    Bu parayı iade edene kadar şikayetimi geri çekmeyeceğim.

  • İrfan 31 Aralık 2015

    Müşteri temsilcisi beni aradı. Ancak her zamanki gibi klişe laflar söyleyerek aidatın geri verilmeyeceğini söyledi. Peki geçen sene nasıl geri ödediniz. Müşteri biraz sesini yükseltirse hemen susturmaya çalışıyorsunuz. Şimdi de kredi kart aidatı altında kestiğiniz bu haksız parayı iade etmenizi ısrarla bekleyeceğim. Kanunun devlet bu parayı banka talep edemez diyor. Siz de bu para bizim hakkımız alırız diyorsunuz. Birinizden biriniz yalan söylüyor. Ama olan herzaman çıplak vatandaşa oluyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. İrfan K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön