06 Nisan 2015

Garanti Bankası Yıllık Kredi Kart Aidat Parası!

Garanti Bankası'nın maaş müşterisi olduğum halde benden yıllık kredi kartı üyelik parası adı altında 75 TL para ödememi istiyorlar. Alo Garanti'yi aradım paranın iadesinin mümkün olmadığını söylediler. Kredi kartını maaş müşterisi olduğumdan dolayı her hangi bir aidat ve üyelik parası almayacaklarını eğer yanlışlıkla alınsa bile gri iade edileceğini söylemişlerdi.

Başka bankalar maaş müşterilerinde böyle bir ücret almıyorlar üstelik kredi kart aidatı alınmayacak diye televizyonlarda da söyleniyor. Aynı zamanda bütün param Garanti Bankası'nda bulunuyor. Ve aynı zamanda bütün faturalarımda otomatik ödemede. Eğer iade etmezlerse kartımı kapattırıp başka bankaya geçeceğim, bilginize.

Metin 141 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

    Müşterimiz Sn. Metin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön