25 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Kart Üyelik Ücreti.

Çalıştığım firmanın maaş hesabı Garanti Bankası'nda olduğu için hesap açtırdım ve şahsıma hiçbir şey sorulmadan bonus kredi kartı tarafıma iletildi onayıma sunulmadan. Kart ücretinin olup olmadığına üzerine basa basa tekrar tekrar sordum ve hayır yıllık kart ücretimiz yok denildi.

Bugün itibari ile hesap kesim tarihinden bir gün önce hesap ekstremde yıllık kart ücreti adı altında 75 TL para yansıtılmış. Banka ile yaptığım görüşmede bu ücreti ''herkesten'' alıyoruz denildi. Kartı kapattırmak istediğimi iletince 20 TL bonus parayı hesabınıza geri yükleyelim sizde kartı 1 yıl kapatmayın denildi. 75-20=55 TL'ye mağdur olup 1 yılda ayrılmayacağıma taahhüt etmemi istiyorlar. Ne güzel değil mi?

Burak 113 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Burak H. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön