15 Nisan 2013

Garanti Bankası Yıllık Kart Üyelik Bedeli İadesi İstiyorum!

Daha destur demeden kartı yeni gönderdiler yok şu kadar bonus yok şu kadar şu kadar harcama yaparsınız aidat yok dediler. Daha ilk ekstrede yıllık üyelik bedelini 59 tl hemen işleme koymuşlar ekstrede ben bu bankaya ne zaman güveneceğimi bilmiyorum bana bu kartı vermeyin kardeşim böyle yapacaksanız. Harcadığım 60 tl bonuss karta yansıtmışsınız. Bende bu ekstre ile bunu ödüyorum ve bir dahada bu banka kartını kullanmıyorum.

Lütfen kapatın kartı. Borcumu ödedikten sonra. Kartınızda sizin olsun bankanızda. Sonra bir daha kredi aidatı bilmem ne uğraşamam sizinle ihtiyacım yok zorla araya araya kart verdiniz. Birde benden aidat alacaksınız. Güya hediye bonus verdiler şimdi bana...

Servet 49 Okunma

Cevaplar

 • Servet 30 Nisan 2013

  buraya atılan mesajın bir anlamı yok bakmıyorlar bile kaçtır yazıyorum. hesabı kapatın diye tüm borcu kapattım.

 • Servet 19 Nisan 2013

  ekstre borcu kalan taksit tutarı yıllık üyelik ücreti hepsini yatırdım hesabın kapatılmasını ve yıllık üyelik ücreti iadesini istiyorum.

 • Servet 18 Nisan 2013

  kredi kartını yalvara yakara 60 tl bonus yükleyeceğiz belirli bir ücret harcarsanız bir yılda bir ücrette almayacağız diye kapattığım kredi kartını açtırdılar. daha açıldı 10 gün içinde bir kaç harcama ve yüklenen bonusları harcadım daha gelen ilk esktrede ne göreyim yıllık üyelik bedeli altında 59 tl kesinti var. bu bankanın bir daha ne yüzünü nede ismini görmek istemiyorum. zaten bütün harcadığım tutarları ödeyip tekrar bir daha açılmamak üzere kapatacağım bu bankanın işlemlerinde müşteriler bu hususları dikkate alsınlar.

 • Garanti Bankası Temsilcisi15 Nisan 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön