26 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Kart Üyeliği ve EFT Ücretleri.

Çevremde maaş müşterisi olarak Garanti Bankası'yla çalışan kişilerden işlemlerinde EFT ücreti alınmıyor veya yıllık üyelik bedeli talep edilmiyor. Benim maaş müşterisi olarak açmış olduğum hesabımdan 24.05.2015 tarihinde 75 TL tutarında yıllık üyelik bedeli kesilmiştir. Ayrıca Garanti Bankası hesabından Garanti Bankası hesabına yaptığım para transferlerinden bile ücret kesilmektedir.

Bunları müşteri temsilcileriyle görüştüğüm zaman bana böyle bir uygulamanın bulunmadığını söylüyorlar. Böyle bir uygulamanın var olduğu ortada. Bu kesilen yıllık üyelik bedelinin iadesini talep ediyorum. Ayrıca bu konu ile ilgili tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Uğurcan 152 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Uğurcan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön