24 Ocak 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücretinden Dolayı Yasal Takibe Alındım

Garanti Bankasının bana göndermiş olduğu fakat benim reddetmiş olduğum kredi kartından dolayı tarafıma ne mail yoluyla ne de telefon ile hiçbir geri dönüş yapılmadan yasal takibe alınıp 65 TL'den ötürü avukata 170 TL ödeme yaptım ve bunun sonucunda güncelleme yapacaklarını söylediklerini halde yapmadılar ve ben şuanda bana bilgi vermedikleri kredi kartı yıllık ücreti yüzünden hiçbir bankadan kredi çekememekteyim.

Garanti Bankası neden üzerine düşen görevi yerine getirmiyor sonuçta telefonla ulaşamıyorlarsa mailde yasal bir iletişim yoludur Garanti Bankası mail diye birşey kullanmıyor mu acaba.

Safiye 81 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz Safiye B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön