Gökhan B. Teşekkür Mesajı

Ücret İadesi Yapıldı. Teşekkür ederiz. Özellikle tarafıma dönüş yapan çözüm önerisi yüksek Yanlış Hatırlamıyorsam Ogün Bey.

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti ve Verilen Bonus Puanın Habersiz Alınması...

Gökhan B. |

Garanti bonus kredi kartımı 2015 Haziran ayı civarında kapattırmak istemiştim. (Yanlış hatırlamıyorsam) yıllık ücreti var olduğu için bu kararı verdim. Tarafım geri aranarak kartı kapatmamam istendi ve 65 TL bonus yatırılacağı bilgisi tarafımıza iletildi, ikna edici vaatler verildi kart ücreti olsa bile yardımcı oluruz vs... gibi. Kartı açık tuttum ve son dönemde özel bir alışverişimi ilgili kartı seçerek yaptım 2. ayda ekstreye baktığımda 82 TL yıllık kart aidatı olduğunu gördüm. Telefon bankacılığı aradım maalesef iade olmayacağı iletildi. Asıl sorun ise önceki dönemden yatırılan 65 TL bonusu da Garanti Bankası maalesef geri çekmiş haber dahi vermeden. Kalma sözünde verdikleri 65 TL bonus geri alındı. Üstüne üstelik 82 de TL kart ücreti yansıtıldı. Birkaç gün içinde kartımın tüm taksitleri beklemeden ödeyerek kapattıracağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan B.
  30 Eylül
  15:10

  İlginiz İçin için

 • Gökhan B.
  30 Eylül
  15:09

  Ücret İadesi Yapıldı. Teşekkür ederiz. Özellikle tarafıma dönüş yapan çözüm önerisi yüksek Yanlış Hatırlamıyorsam Ogün Bey.

 • 27 Eylül
  09:28

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş