25 Kasım 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Ödemek İstemiyorum.

Yıllardır bankanızın hem hesap kartlarını hem de kredi kartını kullandım. Hesap kartımı yıllık aidat için kapattırdım. Diğer banka kredi kartlarım hiçbir ücret almaz iken Garanti Bankası'nın 69 TL gibi yüksek bir Yıllık ücretini ödemek istemiyorum. Diğer kartlarıma maaş müşterisi veya ekstra hiçbir şey yapmama ma rağmen ödeme yapmadığımı da kanıtlayabilirim. Konu ile ilgilenmenizi rica ederim.

Yasemin 749 Okunma

Cevaplar

  • Yasemin 25 Kasım 2014

    Evet bana kısa sürede ulaştılar ama hiç bir Mantıklı çözüm sunmadan ulaşmanın Hiçbir anlamı yok. Şikayetim çözülmemiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimiz Sn. Yasemin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön