01 Ağustos 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Kesiyor.

Garanti Bankası kullanmış olduğum bonus kartıma Temmuz 2014'te 69 TL tutarında kredi kartı yıllık kart ücreti kesmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda dönemsel kampanya çerçevesinde 40 TL geri iade edebileceklerini belirttiler. Bende geçen sene kart ücretinin tamamının iade edildiğini belirtmiştim bu sefer iade edemeyeceklerini yinelediler.

Kredi kartını aktif kullanan biri olarak kart ücretinin iade edilmesini aksi taktirde kapatılmasını talep ettim yapacak birşey yok dediler. Garanti Bankası'na sesleniyorum eğer kart ücretini iade etmezseniz hemen kapatın kartımı.

Murat 1.559 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Müşterimiz Murat G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön