26 Ağustos 2013

Garanti Bankası Yıllık Kart Ücreti Aldı!

Kartımın herhangi bir özelliği değişmemesine rağmen ve kart ücretinin 45 TL olmasına rağmen neden 59 TL para kesildi? Yıllık kart ücretinin yasal olarak alındığına dair yazılı bilgi istedim; fakat veremeyeceğini iletti . Garanti Bankası 'nın sözlü olarak ilettiği bilgiyi ,yazılı olarak iletmemesi de oldukça düşündürücü. C**hanım oldukça agrasif davranışlarda bulundu.

Arzu 92 Okunma

Cevaplar

  • Arzu29 Ağustos 2013

    Bugün alibeyköy şubesinden sözleşmemi almaya gittiğimde şubeye adıma gelen hiçbir bilgi olmadığını ve şubede bulunan müşteri temsilcisi tarafından yıllık kart ücreti hakkında yazılı bilgi veremeyeceğini dilersem ''garanti.com'' adresinden kontrol edebileceğimi iletti. Anlaşıldığı kadarıyla ÖZKAN Bey herhangi bir bilgi aktarmamış. Kart ücretini kartıma yatırdılar fakat 1 yıl boyunca kartımı kapatmadığım takdirde şartı koydular. Tüketicilerin yasal haklarını onlara kampanya ve bir sanş olarak vermeleri de kötü bir durum. Değerlendirme yapmam için bana bildirim sağlamışlar ne için kim için hakkım olanı iade ettileri için mi ? 1 yıl sonra aynı şeylere beni maruz bıraktıkları için mi?

  • Arzu26 Ağustos 2013

    Otomatik dönüşlerle zaman kazanılma çabası içersinde yer almaktadır.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimiz Sn. Arzu B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön