31 Mart 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Kullanım Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'nın uzun süredir müşterisiyim.Devlet tarafından yapılan onca adımlara rağmen kart kullanım ücreti alıyorlar.Beni esas kızdıran olay insanların saf yerine konulması. Kardeşim için açtırdığım ek kartın yıllık hizmet ücretini hem onun kart borcuna yansıtıp hemde benim kredi kartıma yansıtıyorlar. Dolayısı ile hem kendi kredi kartım için hemde kardeşimin kartı için ücret kesiyorlar.

Hadi benden kestiniz,aynı borcu neden ek karta da yansıtıyorsunuz? Milleti saf yerine koyuyorsunuz.Ben neden ek kart için iki sefer borç ödeyeyim? Zaten bu hizmet ücreti kanunsuz.Ne hakla ücret kesiyorsunuz? Yetkililerden gerekenin yapılmasını arz ediyorum.

Gökhan 86 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimiz Gökhan D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön