29 Mart 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Bedelinin İadesini İstiyorum.

Mozaik a.ş. çalışanıyım. Kartımı kullanmaya başlayalı 1 yıl gibi oldu. Bize kredi kartı verilirken kart bedeli kart aidatı gibi ücretlerin olmayacağı bilgisi verildi. Yaklaşık 1 ay önce kartımdan 69 tl olarak yıllık bedel kesildi. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bana direk 40 TL bonus sunuldu . Benim kaybım 69 TL, şubeye giderek müşteri hizmetleri birimiyle görüştüm. İadesi yapılacak bir hafta sonra kontrol edin dediler.

Aradan iki hafta geçti baktım değişiklik yok. Tekrar gittim ben tekrar kayıt açıyorum dendi. Kontrol edin bir haftaya iadesi sağlanacak dendi. Üç hafta oldu hala iadesi sağlanmadı. Nasıl bir hizmet bu, nasıl bir memnuniyet anlayışı? Garanti Bankası çok acil iadesinin yapılmasını talep ediyorum.

Çiğdem 105 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Mart 2014

    Müşterimiz Çiğdem S.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön