19 Aralık 2013

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatının İptalini İstiyorum!

Bonus kredi kartımın Aralık ayı ekstresinde bir sonraki ay yıllık kart aidatı olarak 79 TL kesileceği yazılmış. Ben bu ücreti ödemek istemiyorum. Birçok banka kart kullanıcısı artık bu tür ücretler ödemeden kartlarını kullanmaya devam edebiliyorlar.

Aynı anlayışın ve kolaylığın Garanti Bankası tarafından da sağlanmasını rica ediyorum ve eğer kart ücretini alma konusunda geri adım atılmazsa; bir gün dahi beklemeden kredi kartımın tüm borcunu ödeyerek hemen kapatacağımı da belirtmek istiyorum.

Zehra 33 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi19 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Zehra G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön