Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatımın İadesini İstiyorum!

Burcin A. |

Sizlere ulaşmamız için elinizden geleni yapıyorsunuz bravo! Kartımdan kesilen yıllık kart parasının geri iadesinin yapılarak kartın kapatılmasını istiyorum. Yaklaşık 1 yıldır kullanmadığım hattıma kapattığım halde, kapatmayı işleme almayan tek bankasınız.

Beni bundan 4 ay önce arayarak kapatmayın kartlarınızı size 150 TL bonus para vermeyi biliyordunuz. Hayır kullanmayacağım dediğimde de kart ücreti alınıyor. Neye istinaden alıyorsunuz bunu! Şikayet edeceğim sizleri tüketici haklarına! Garanti Bankası'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcin A.
  19 Şubat
  16:37

  aylardır 300 TL LİK BLOKENIN NEDEN KONULDUGUNU BILMEYEN BANKA!!! USTELIK BLOKEYİ BİLE KALDIRMAYIP TARAFIMA GERİ DONUS DAHİ YAPMIYORSUNUZ.

  BU DURUMDAN DAN DOLAYI TUKETICI HAKLARINDAN HAKLARIMI ARAYACAGIM...

 • Burcin A.
  08 Ekim
  09:18

  Yaklasik 1 yildir kullanmadigim hattima e kapattigim halde , kapatmayi isleme almayan tek bankasiniz. . Beni bundn 4 ay once arayarak kapatmayin kartlarinizi size 150 tl bonis para vermeyi biliyordu iz. Hayor kullanmiycam dedigimdede kart ucreti aliniyor. . Neye istinaden aliyorsuniz bunu!!! Sikayet edecegim sizleri tuketici haklarina!!!

 • 07 Ekim
  09:30

  Müşterimiz Sn. Burçin A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş