Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı ve Hesap İşletim Ücreti!

Ersan Z. |

Yaklaşık 15 yıldır kullanmış olduğum kredi kartımdan 82,50 TL ve karta bağlı hesabımdan 6 ayda bir 69 TL para kesilmiştir banka yetkililerini aradığımda ise kartıma 25 TL Bonus yükleyebileceklerini bunun dışında bir iadenin söz konusu olamayacağını söyleyip saygısız bir tavırla "başka bir arzunuz" diye soran Garanti Bankası'nı kınıyorum! Bu mudur müşteri memnuniyeti?

Eğer bu paralar iade edilmezse aracımı satıp ufak bir kredi borcum ve kredi kartı borcumu kapatım tüm kartlarımı iptal edeceğimi buradan ilan ediyorum. 15 yıllık müşteriye bu muamele yapılırken nasıl "başka bir arzunuz" deyip nasıl müşteri memnuniyetinden bahsediliyor anlamış değilim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersan Z.
  22 Ocak
  09:05

  Garanti Bankası tarafından geri arandım fakat hiçbir çözüm getirmediler bu paraların muhakkak ödenmesi gerektiğini bankacılık mevzuatının bu şekilde olduğunu söylediler sonuç olan yine vatandaşa oluyor.

 • 20 Ocak
  10:20

  Müşterimiz Sn. Ersan Z. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş