07 Nisan 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesti.

Çalışmış olduğum şirket bünyesinde yapılan anlaşmaya göre; Garanti Bankası'nda maaş müşterilerine özel tanımlamalar yapılmıştı. Garanti Bankası kredi kartları sahiplerinden senelik kart ücreti alınmayacaktır (sadece 1 adet kredi kartı için). Geçen yıl aynı aidat ücreti alınmıştı ve tarafıma iade edilmişti. Ancak bu ay ki ekstremde tekrar 69 TL aidat ücreti kesildi. Yapılan anlaşma istinaden aynı problemi tekrar yaşıyorum. Yaşanan problemin giderilmesini talep ediyorum.

Erman 124 Okunma

Cevaplar

  • Erman18 Nisan 2014

    Benimle aynı problemi yaşayan çalışan iş arkadaşımın problemini çözerken benim için aynı uygulamayı yapmayan yüklü miktarlarda kullandığım kart ile ilgili geçici çözümler üreten bankaya teşekkürler.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Nisan 2014

    Müşterimiz Erman G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön