03 Ocak 2015

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesti.

Kasım 2014'de Garanti Bankası Bonus Kartımdan otomatik olarak 69 TL yıllık kart aidat ücreti çekilmiştir. Konuyla ilgili olarak Müşteri Temsilcisi ile yaptığım görüşmede, söz konusu çekilen ücretin tekrar hesabıma yüklenmesini talep ettim. Ancak müşteri temsilcisi tarafından "20 TL bonus puan yükleyelim hesabına" şeklinde komik bir teklif yapıldı.

Bilindiği üzere Yargıtay 13. Daire Başkanlığının 2008/6088 sayılı kararı bankaların kredi kartı alamayacaklarına dair emsal teşkil etmekte, neredeyse tüm bankalar artık kart aidatı almamaktadır. Kart aidatı alan bankalar da talep edilmesi halinde tüm ücreti puan olarak karta tekrar yüklemektedir. Garanti Bankası'nın bu uygulamasına anlam veremedim.

Mithat 219 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mithat G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön