Enis Ç. Teşekkür Mesajı

Benden alınan 59 tl lik ücreti bonus puan olarak iade ettiler TEŞEKKÜRLER GARANTİ

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Kesilmiş!

Enis Ç. |

Garanti Bankası kullandığım Bonus kredi kartı Eylül ekstresine 59 TL Yıllık kart ücreti yansıtmıştır. Bu kadar güzel çalışmalar yapan bir banka neden müşterisini mağdur ediyor anlamadım. Ama haksızlığa uğradım. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enis Ç.
  26 Ekim
  14:06

  Benden habersiz taahhüt yapılmış bir yeri yaparken diğer yeri yıkıyorsunuz. Bu davranışından dolayı garanti bankası benim gözümde sarsıldı.

 • Enis Ç.
  26 Ekim
  14:04

  Bana 59 tl bonus hediye edilirken 1 sene taahhüt vermişim ama bana sorulmadan ve bilgi verilmeden taahhüt yapılmış bana niye haber vermiyorsunuz 1 sene taahhüt yapılacak onaylıyormusunuz diye Telefon kayıtlarının incelenmesini arz ederim iyi günler

 • Enis Ç.
  08 Ekim
  20:00

  Benden alınan 59 tl lik ücreti bonus puan olarak iade ettiler TEŞEKKÜRLER GARANTİ

 • 26 Eylül
  11:35

  Müşterimiz Sn. Enis Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş