08 Nisan 2013

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı İade Talebime Zahmet Edip Cevap Bile Vermedi!

Garanti Bankası'nın 15 senelik müşterisi ve kredi kartı kullanıcısıyım. En son olarak asıl kredi kartımdan 59, 00.-tl eşime ait olan ek karttan da 30, 00.-tl. (alınmayacağını söylemelerine rağmen) yıllık aidat ücreti kesmişler.

1 hafta önce konuyla ilgili kendilerine mail attım ama sağolsun "Yılın Bankacılık" ödülüne layık görülen banka olan Garanti Bankası zahmet edip bir maile bile cevap vermedi. Müşteri hizmetiniz bu şekildeyse size teşekkürlerimi borç bilirim, sayın Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri.

Levent 41 Okunma

Cevaplar

  • Levent 11 Nisan 2013

    Merhabalar, 4 gün geçmesine rağmen şikayetimi değerlendirmeye alamadınız mı?

  • Levent 08 Nisan 2013

    Tüm kredi kartı sahiplerine bir format uydurulmuş ve her sikayetvar.com da kredi kartı yıllık aidatı ile ilgili şikayete GARANTİ BANKASI'nın verdiği cevaptır ve göndermiş olduğunuz mail de bile belirtildiği gibi 1 asıl 1 ek kart sahibiyim ve kartlarıma ayrı ayrı 50,00.-tl ve 30,00.-tl kart ücreti ödedim.Mail de belirtiğiniz gibi yarısını bile ekstreme yansıtmadınız; www.sikayetvar.com ‘dan göndermiş olduğunuz şikayetiniz 34594624 numarası ile Haklı Müşteri Hattı’nda kayıt altına alınmıştır. Kredi kartı ücretleriyle ilgili bazı bilgileri sizinle paylaşmak isteriz. Kredi kartlarımız, yaptığınız alışverişleri yaklaşık 1 ay sonra ödemenizi sağlayan ve bu süre için herhangi bir vade farkı yansıtılmayan güvenli ödeme araçlarıdır. Kredi kartlarımız, hayatınızı kolaylaştırıp hızlandırırken, taksitli alışveriş fırsatı sunuyor ve biriktirdiği bonuslarla bedava alışveriş, millerle ise bedava uçuş imkanı sağlıyorlar. Kredi kartınızla Bankamızın sunduğu asistan, otopark gibi birçok farklı hizmete de kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz. Yüksek teknoloji ve nitelikli insan kaynağı ile sağlıklı ve güvenli bir şekilde çalışan bu sistem, kaçınılmaz bazı yatırımları da beraberinde getiriyor. Müşterilerimizle imzaladığımız sözleşmeler kapsamında ve yasalara uygun olarak yılda bir defa yansıtılan kredi kartı ücreti, size sunduğumuz hizmetlerin oluşturduğu maliyetlerin bir kısmıdır. Diğer taraftan, Bankamızdan birden fazla kart türüne sahip olmanız halinde, • Bonus ve Miles&Smiles sahiplerinin, Bonus Card yıllık ücretinin yarısının, • Bonus, Flexi ve Miles&Smiles sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının, • Bonus, Flexi, Miles&Smiles ve Amex sahiplerinin Bonus Card yıllık ücretinin tamamının ve Miles&Smiles yıllık ücretinin yarısının Bankamız tarafından karşılandığını belirtmek isteriz. Garanti Bankası olarak, müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmeti ve en kazançlı alışveriş fırsatını sunma hedefiyle çalışıyoruz. Farklı ihtiyaçlara yönelik kredi kartı programlarımızla ilgili bilgilere ve güncel kampanyalarımıza www.garanti.com.tr ve kartlarımıza ait internet adreslerinden ve 444 0 333 Alo Garanti’den ulaşabileceğinizi bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön