30 Ağustos 2013

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

1999 yılından bu yana kullandığım kredi kartıma her yıl olduğu gibi yine kart ücreti yansıtılmış. Garanti Bankası'na bugün ödeme yaparken bugün fark ettim. Nedeni sordum şubedeki personel ben bilemiyorum dedi umursamaz bir tavırla. Telefon bankacılığı arayıp nedeni sordum geçen ay eksik ücret yatırmışsınız dediler.

Bende bir kendimden şüphe ettim ama öyle bir şey olmadığı daha sonra fark ettim ve bankanın her sene olduğu gibi yine çaktırmadan sonradan kart ücretini yansıttığını fark ettim. Üzerine sinirlenip bankayı aradım. Kartımı iptal etmek istediğimi söyledim. Müşteri hizmetleri yardımcı olabileceğini söyledi. Bende önce dinlemek istedim. Kredi kartınızı iptal etmeyin, ücreti iade edelim dediler.

İrfan 37 Okunma

Cevaplar

 • İrfan 09 Kasım 2013

  İade edilen ücret hala iadesi yok. Yazık...

 • İrfan 26 Eylül 2013

  İade edildiği diye söylenilen ücret ekstre baktığımda görünmüyor. Herhalde hayali bir iade yapılmış.

 • İrfan 26 Eylül 2013

  İade ettik dedikleri ücret iade edilmemiş.

 • İrfan 02 Eylül 2013

  1999 yılından bu yana kullandığım kredi kartıma her yıl olduğu gibi yine kart ücreti yansıtılmış. Garanti Bankası'na bugün ödeme yaparken bugün fark ettim. Nedeni sordum şubedeki personel ben bilemiyorum dedi umursamaz bir tavırla. Telefon bankacılığı arayıp nedeni sordum geçen ay eksik ücret yatırmışsınız dediler. Bende bir kendimden şüphe ettim ama öyle bir şey olmadığı daha sonra fark ettim ve bankanın her sene olduğu gibi yine çaktırmadan sonradan kart ücretini yansıttığını fark ettim. Üzerine sinirlenip bankayı aradım. Kartımı iptal etmek istediğimi söyledim. Müşteri hizmetleri yardımcı olabileceğini söyledi. Bende önce dinlemek istedim. Kredi kartınızı iptal etmeyin, ücreti iade edelim dediler. Bende peki dedim. Ardında MHY iade için 12 ay kart açık klaması için taahüt istedi bende kabul etmedim. Peki deid 6 ay taahüt verin belli bir miktarını (40TL) iadesini yapabileceğini söyledi. Tabi bende buna kızıp kartımın tamamen iptal edilmesini istedim. MHY memnuniyet anlaşı böyle birşey olsa gerek herhande. Ben zaten bankanızın 15 yıldır müşterisiydim. Siz beni zaten kazanmışken tamamı ile kaybettiniz. zaten kartımı iptal edecek olsaydım 15 yıldır milyon kez iptal etmiş olurdum. Bu taahhüt olayında sonra açıkçası beni kaybettinniz. Bu tavırlada devam ettiğiniz sürece emin olun bir çok kullanıcı kaybetmeye devam edeceksiniz. Bu buraya yazdığım gibi bir çok sosyal ağda ve çevreme bu tavınızı aktaracağımdan hiç şüpheniz olmasın. İyi akşamlar.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimiz Sn. İrfan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön