11 Şubat 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor

Tüketici hakem heyeti aracılığıyla geçmiş iki yıllık kart ücretinin iadesini almış olmama rağmen Garanti Bankası kart ücreti yansıttı. Müşteri temsilcisi kart ücretini iade etmeyeceğini söyledi. Bu ücreti ödemeyeceğim.

Saban 57 Okunma

Cevaplar

  • Saban 14 Şubat 2014

    bu kadar çok şikayet almanızda acaba tesadüf olabilir mi sayın garanti bankası yetkilileri

  • Saban 14 Şubat 2014

    bildik klasik sözlerle verilen bir yanıt aldım. garanti bankasının en iyi yaptığı işlerden birisi insanlara dolambaçlı sözler söylerek kendilerini haklı gibi göstermektir. anlamadığınız şey ise tüketici heyetinin yazısını size göndermiştim bunu hesap özetlerinde bulabilirsiniz. tüketici heyeti böyle bir karar verirken siztutturmuşşsunuz vay şu hizmetimiz var, vay buhizmetimiz var... tekrar tüketici heyetine şikayet edeceğimi beyan etmiştim. biz kullanıcı olarak sizin banka kartınızı kullanıyoruz aylık veya yıllık şu kadar ücret talep ediyoruz demediğimiz için Türkiyede malesef insanların kanını emiyorsunuz. tutturmuşsunuz yasal olmayan bir şey yok diye. peki o zaman 2011 2012 yıllarına ait ücreti neden iade ettiniz? etmeseydniz kendinize bu kadar güveniyorsanız gene etmeyin. bu iş burada kalmayacak ilgililere duyurulur..

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Saban D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön