Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Alpin Ö. |

Garanti Bankası hesap ve kredi kartı müşterisiyim. Hesabımdan 59 tl ve farklı tutarlarda kredi kart aidatı kesintisi yapmışlardır. Kredi kart aidatı, hesap işlem ücreti ve diğer kesintiler tüketici hakem heyeti ve mahkeme kararlarınca iade edilmesi gerekmektedir. Hesap ekstresini kaybettiğimden dolayı evrak sunamıyorum. İlgili bankaya gerekli yazının yazılmasını kredi kartı kullanmaya başladığımdan
itibaren, kredi kart hesabımdan kesilen, kart aidatının yıllara göre istenmesini ve kesilen bu ücretlerin gelen belgelere göre hesabıma iade edilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Aralık
  18:00

  Müşterimiz Sn. Alpin Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.

  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş