03 Haziran 2015

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

02.06.2015 tarihinde son ekstreme yansıtılan 75 lira kredi kartı yıllık üyelik ücretimin iadesini talep ettim. Bana önce 20 lira sonra 50 lira bonus teklif ettiler ancak ben ücretimin iadesini talep ettim, iademi reddettiler.
Her yıl aynı sorunu yaşıyorum, kartımı kapattırıyorum, rica minnet tekrar kullanmam için beni ısrarla arıyorlar. Ücretimi iade ettiklerinde tekrar kullanıyorum kartımı. Ancak bu sefer müşteri temsilcileri sorunuma çözüm bulamadılar. İade işlemim gerçekleşmezse, tüketici haklarımdan doğan hakem heyetine gideceğim. Yetkililerin çözümünü bekliyorum.

Sezai 152 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Sezai G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön