Garanti Bankası Yıllık Kart Aidatı!

Tolga G. |

Kullandığım Flexi kartı için Şubat 2014'de müşteri hizmetlerini aradığımda bana bonus kartın avantajlarından bahsedip tavsiye ettiler. Özellikle kart ücretini sorduğumda ise müşteri hizmetlerini arayarak kesilen ücreti bonus şeklinde iade alabileceğimi söylediler. Bunun üzerine bonus kartı da istedim. Ancak şimdi müşteri hizmetleri bir yıl kapatmama karşılığı belli miktarını bonus olarak verebileceklerini söylüyor. Kart tavsiyesi yapılırken gösterilen ilgi ve alakanın aynı şekilde verilen vaatlerde de gösterilmesini umuyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tolga G.
  24 Mart
  15:08

  Bir yıl kartı kapatmama sözüne karşılık 50 TL bonus verdiler. Kartı kapatırsanız bonusu geri alırız tehdidinde de bulundular açık şekilde. Flexi kartımı iptal ettirdim sırada bonus kartım var. Çevremdeki Garanti Kart sahiplerine de olayı anlatıp iade eden bankalara yönlendireceğim.

 • 24 Mart
  09:30

  Müşterimiz Sn. Tolga G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş