03 Mart 2014

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidat Bedeli...

Garanti Bankası'nın uzun süredir müşterisiyim. Benden 69 TL yıllık kart aidat bedeli almışlar. Bugüne kadar bankaya düzenli olarak borçlarımı ödemiş bir müşteriyim. 7 tane faturam bankanın otomatik ödeme sinde olmasına rağmen ben kart bedeli istediler. Zaten yaptığım her işlem için benden para alıyorlar.

Bankayı aradım bana 20 TL bonus iade edelim dediler. Başka bankalar benden kart bedeli almazken Garanti Bankası bu konuda hiçbir şey yapmadı. Benden aldıkları kart aidat bedelini geri ödemezlerse bütün bankacılık işlemlerimi artık başka banka ile devam edeceğim. Garanti ye ait hesaplarımı da kapattıracağım. Herkese bunu anlatacağım. Sadece tek bir müşteri olmadığımı anlayacaklar.

Şafak 95 Okunma

Cevaplar

  • Şafak 12 Mart 2014

    Şikayetim üzerine garanti bankasından bir yetkili beni aradı. Benden aldıkları 69 tl kart ücreti için 50 tl bonus vermeyi önerdi. Anlayacağınız ne koparsak kar mantığı ile çalışıyorlar. İş yoğunluğumdan konuşmadım. Daha sonra aramak için 4440338 numarasını verdiler. Biraz düşündükten sonra tekliflerini kabul edip daha fazla uğraşmak istemedim. Hakikaten usandım bu saçmalıkla uğraşmaktan. Kendi paramı geri alamaz hale geldim. Bizi bu duruma düşüren hükümete bayağı söylendikten sonra verdiği numarayı arayıp benim olanın 50 tl sini en azından alayım dedim. Ama 30 dk telefonda beklememe rağmen kimse ile konuşamadım. Sanırım bıktırma politikası uygulayıp üç kuruş paranın üstüne yatacaklar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Mart 2014

    Müşterimiz Şafak T.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön