09 Eylül 2013

Garanti Bankası Yıllık Kart Aidat Aldı!

Garanti Bankası kredi kartı hesabımdan alınan 59.00 TL ( Plus falan değil ) üyelik ücretinin iptal edilerek iade edilmesini talep ediyorum. Ücretin iade edilmemesi halinde hakem heyeti başkanlığına dilekçe ile başvuru yapacağım.

Kredi kartınızı hiç bir şekilde avantajlı kullanmıyorum. Yıl boyu 3 lira bonus kazandıysam yüzlerce lira faiz ödedim, bankanıza ödediğim faizlerin haddi hesabı yok! Neyin hizmet bedeli olarak alıyorsunuz anlamış değilim. Gereğinin yapılmasını ve bilgi verilmesini rica ediyorum.

Uğur 34 Okunma

Cevaplar

  • Uğur 09 Eylül 2013

    Garanti Bankası kredi kartı hesabımdan alınan 59.00 TL ( Plus falan değil ) üyelik ücretinin iptal edilerek iade edilmesini talep ediyorum. Ücretin iade edilmemesi halinde hakem heyeti başkanlığına dilekçe ile başvuru yapacağım. Kredi kartınızı hiç bir şekilde avantajlı kullanmıyorum. Yıl boyu 3 lira bonus kazandıysam yüzlerce lira faiz ödedim, bankanıza ödediğim faizlerin haddi hesabı yok! Neyin hizmet bedeli olarak alıyorsunuz anlamış değilim. Gereğinin yapılmasını ve bilgi verilmesini rica ediyorum.

  • Uğur 09 Eylül 2013

    SPAM MESAJ ATMAYIN !! icraat istiyorum!

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Uğur I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön