26 Mart 2014

Garanti Bankası Yıllık İşletim Ücreti Kesti.

Garanti Bankası'ndan 25.04.2013 tarihinde çektiğim araç kredisinden 6 ay içerisinde iki sefer (49 tl ve 58 tl) yıllık işletim ücreti kesildi.

Asgari ücretle çalışan bir işçi olarak kıt kanaat ödediğim kredi geri ödemelerimin üzerine 6 ay geçmiş olmasına rağmen bir yıllık işletim ücreti kesmelerini büyük bir haksızlık olarak görüyorum. Yıllık işletim ücretlerinin tarafıma iade edilmesini rica ediyorum.

Ramazan 107 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 18 Nisan 2014

    Garanti bankasından defalarca aramalarına rağmen , problemimizi çözme konusunda hiç bir adım atmadılar. 20 gündür şikayetimize hiç bir olumlu cevap alamadık . Garanti Bankası'nın bu tutumunu onlara yakıştıramadım.

  • Ramazan 29 Mart 2014

    Garanti Bankası tarafından bizimle bir kaç sefer iletişime geçildi fakat bunlar sorunumuzu çözmeye yönelik değildi. Garanti Bankası'ndan büyüklüğüne yakışır şekilde sorunumujzuzu çözmesini bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimiz Ramazan N. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön