08 Mayıs 2013

Garanti Bankası Yıllık Aidatı İptal Etmiyor!

4 yıldır garanti bankasının maaş müşterisi olmama rağmen ve düzenli bir kredi kartı kullanıcısı olmama rağmen her sene alınan yıllık kart aidatı masraflarının kesilmesine bir anlam veremiyorum. 2013 yılına ait kart aidatının gelmediğini zannederek şaşırmıştım ve sevinmiştim.bankanın internet şubesinden geçmiş dönem hesap özetini incelerken 49 tl aidat kesildiğini ve benimde bu parayı ödediğimi gördüm.

İlginçtir aidat 2012 yılının kasım ayında kesilmiş ve benim e postama gelen ekstre özetinde gözükmüyor.hemen müşteri temsilcisini aradım ve iadesini istedim.paranın iade edilemeyeceğini belirttiler ve bende kartımın iptal talebini ilettim.demek ki bankanın çalışma prensibi bu kadar ucuz.

Orcunadli 61 Okunma

Cevaplar

  • Orcunadli13 Mayıs 2013

    bugün müşteri hizmetlerini aradım kredi kartımı kapattırdım ve en kısa zamanda maaşımı da başka bir bankaya aldıracağım.ve bu bir hafta içinde reklamınızı o kadar iyi yaptım ki en azından 100 kişiyi sizden soğuttum.onlar da yakın zamanda kartlarını kapatırlar herhalde

  • Orcunadli09 Mayıs 2013

    Sitedeki 15000 küsür şikayetin hepsine aynı standard cevap verilmiş çözüme yönelik hiçbir somut adım yok

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön