16 Mayıs 2014

Garanti Bankası Yıllık Aidat Ücreti Kesintisini Kabul Etmiyorum.

Bugün yaptığım kredi kartı ekstresi incelemesinde 'yıllık aidat ücreti' adı altında 79 tl. para kesintisi olduğunu fark ettim. Zaten yapılan alışverişlerin içerisinden komisyonunu alan bir bankanın ayriyeten kartlarını kullanıyorum diye onay bile almadan ekstra ücret kesmesi akıl almaz bir olay.

Resmen parayla banka müşterisi yapıyorlar sizi, ve bunu kanun ve yönetmeliklerde aidat ücreti alınmayacaktır denmesine rağmen tamamen sizden habersiz yapıyorlar. Kesinlikle bu ödemeyi kabul etmiyorum. Bu ücretin kesildiğine dair ekstre çıktısını aldım. İade edilmemesi durumunda da kartımı iptal ettireceğimi ve yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Hasan 480 Okunma

Cevaplar

  • Hasan12 Ağustos 2016

    Benden kesilen üyelik ücretini mahkeme karaı ile geri almış bulunuyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

  • Hasan27 Mayıs 2014

    Herkese standart cevap yazıları yazmakla çözüm üretilmez. gösterilecek ilgi alaka kişiye ve soruna özel olmalı. amaç gerçek anlanmda çözüme ulaşmaksa göstermelik işlerden uzak durulmalı. icraat bekliyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2014

    Müşterimiz Hasan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön