20 Mayıs 2013

Garanti Bankası Yıllık Aidat Ücreti!

Yaklaşık 1 seneden fazla süredir kullandığım GS bonus Kredi kartım için 59 TL ücret kesilmiştir. Garanti bankasının uzun yıllardır müşterisi olmama rağmen maaşım düzenli olarak garanti bankasına yatmasına rağmen, hadi ilk kartı verişte kestiniz bu ücreti devamında zaten sizin müşteriniz olan kişilerden neden kesersiniz ?

Hesapta faturalar için para bırakmaya korkar duruma geldik ! Fatura ödemek için interaktif bankacılığa giriyorum , bir bakıyorum yıllık ücret adı altında 59 TL kesilmiş. Bana sordunuz mu ?
O paranın size ait olduğunu kim söyledi. Evet lütfen o hesaptan ücreti tahsil ediniz kim dedi !?
Yıllık işlem ücretinin derhal hesabıma geri ödenmesini yada kartın iptalini istiyorum.

Cihan 29 Okunma

Cevaplar

  • Cihan23 Mayıs 2013

    Garanti bankasından halen geri dönüş yapılmış değildir. Aramanızı veya çözümünüzü beklemekteyim.

  • Cihan21 Mayıs 2013

    Merhaba , Konu ile ilgili müşteri hizmetleri tarafından arandım. Şikayetimde belirttiğim 59 TL'lik ücret hesabımdan çekilmediğini , böyle bir para çekme hareketinin olmadığını ayrıca gs bonus gold kredi kartının aidatının 59 TL değil 68 TL olduğu söylendi. Telefonda görüştüğüm kişiye interaktif bankacılık üzerinden baktığımda 59 TL'lik kesilen ücretin dekontunun var olduğunu ve gönderimini yapabileceğimi belirttim. Bana "haklı müşteri hattı" üzerinden formu doldurup mail atabileceğim söylendi fakat sadece form doldurulabiliyor. İlgili dekont bu forma eklenemiyor. Ve son olarak tekrardan interaktif bankacılık üzerinden baktığımda 59 TL gs bonus gold için değil GS paracard'ım için kesildiğini anladım. Bu durum dahada vahim. Bankanızın ATM kartlarınada yıllık 59 TL gibi fahiş bir ücret kestiğini görmek utanç verici bir durum. Kredi kartına 68 TL , Atm kartına 59 TL , hesap işletim ücretine bir o kadar TL v.s v.s. Biz müşteriniz olduğumuzdan dolayı ayrıcalık beklerken dahada artarak devam ediyor kesintileriniz. Bu müşterilenize bir ayıptır. Kaldıki en önemlisi benim kişisel hesabımdaki parayı siz hangi hakka dayanarak bana sormadan kesebiliyorsunuz !!! Bu hesap üzerinde nasıl oluyorda para çekme hakkınız doğuyor !!! Ben size herhangi bir otomatik ödeme talimatı vermedim ama siz hesaba girip parayı tahsil ediyorsunuz. Bütün bu bilgiler ile beraber hem GS Bonus Gold kredi kartım için hemde GS paracardım için çekilen / çekilecek olan ücretlerin iptalini rica ediyorum. Ücretler iptal edilmiyorsa kartların iptalini rica ediyorum. Saygılarımla

  • Garanti Bankası Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön