28 Mayıs 2015

Garanti Bankası Yıllık Aidat Kesintisi!

Bu yazışmaları ve konuşmaları yıllardan beri yapmaktan artık çok yoruldum. Senelerdir sizinle çalışıyoruz ek olarak maaş müşteriniziz. Kredi kartım yıllardan beri açık, düzenli ödemelerinizi yapıyorum. Ya hiç çalışmayalım ya da siz bu ücreti almayın. Onu da almayın ve bizde sizinle uzun yıllarca çalışmaya devam edelim. Yıllarca açık kalma sözünü de verelim.

Her seferinde sürekli iade hakkında pazarlık yapmaktan çok sıkıldım. 50 TL iadeden başka farklı bir kampanya veya teklifiniz yoksa artık çalışmayı düşünmüyorum açıkçası.

Ersin 182 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Ersin E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön