Garanti Bankası Yıllık Aidat Kesintisi!

Esma Nur Ö. |

Garanti Bankası Bonus kartımdan geçen sene kesilen 65 TL civarındaki yıllık üyelik bedelini iadesini talep ettiğimde yalnızca bir kısmını Bonus olarak kartıma yükleyebileceklerini söylediler ve ben de kabul ettim fakat bunun karşılığında bir senelik taahhüt vermiş olmuşum, bu konuda bilgilendirilmedim. Üyelik aidatı olmayan bir karta geçmek istediğimde ise bu kartı kapatmak için bir sene beklemem gerektiği aksi takdirde üyelik bedelinin geri kesileceği söylendi. Peki bir sene daha böyle devam edelim dedim. Bu durumdan dolayı kartımı 3 Haziran'dan önce kapatamıyorum, fakat 2 Mayıs 2016 kesim tarihli son ekstrede tekrar 82.50 TL'lik bedelinin kesildiğini gördüm ve aradığımda bu sefer bedeli geri yükleyebileceklerini ama yeni taahhüt vermem gerektiğini söylediler. Aksi yönde alınmış mahkeme kararları olmasına rağmen kesintiler devam etti gibi çıkış yollarımı da kapatmış durumdalar.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mayıs
  09:14

  Değerli müşterimiz,

  İtirazınız ile ilgili işlemlerimizi başlatıyoruz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu


  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş