11 Nisan 2013

Garanti Bankası Yıllık Aidat Aldı!

Daha evvel banka yetkilileri ile görüşmemde kart aidatının alınmamasını istemiyorsanız otomatik ödeme talimatı ile enerji giderlerinizin ödemesini kartınızdan yaptırmalısınız demişlerdi. ben de altı adet faturamı kredi kartımdan yapıyordum.

Mart ayı ekstrem de 68 tl kart aidatını görünce müşteri ilişkilerini aradım. karşımdaki hanımefendi aidatın iptal edilemeyeceğini, verilen bilginin ise yanlış olduğunu zaten anayasada böyle bir kanun olduğunu söyledi. oysa anayasa değişmediğine göre geçmiş yıllarda nasıl iptal ediliyordu. şimdi eğer cevap alamazsam hakem heyetine başvuracağım.

Cenk 51 Okunma

Cevaplar

  • Cenk19 Aralık 2014

    kaç sene geçti üstünden

  • Cenk19 Nisan 2013

    geri dönüşünüz sadece kendi bilgilerinizi aktarmaktan ibaret oldu. benim sorunumun çözülmesine herhnagi bir katkı sağlamadı. bankanızda çalışanlar sizin bankanızın uygulamalarını müşteriye anlatırken aslında sizin uygulamalarınız nasıl farklılık gösteriyor. benden istediğinizi aidat yasal olmamasına rağmen aldınız. size mail atmama rağmen cevap vermediniz. demek ki herkesin görebileceği bir kanal yolu ile şikayetleri değerlendiyorsunuz. bu da iyi niyetli olmadığınızın kanıtı. tekrar ediyorum eğer bu yanlışlığı düzeltmezseniz hakem heyetine başvuracağım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön