Garanti Bankası Yıllık Aidat!

Serhan E. |

Uzun süredir kullanmakta olduğum kredi kartı için 75 TL yıllık aidat bedeli kesildiğini ekstrem de gördüm. Bunun yasal olmadığını ve bu miktarlarda kesinti yapılacak kadar kartımın bana fayda sağladığını düşünmüyorum. Bu ücretin herhangi bir kampanya yapılmadan (1 yıl kullanma şartı, vs.) tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi halde kullanıma kapattığım kartımı 7 günlük süre içerisinde açtırmayıp tamamen iptal edeceğim. Bu durumun kötü bir referans olarak çevremde etki etmemesi adına desteklerinizi rica ederim.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhan E.
  10 Temmuz
  09:19

  Dönüşünüz için teşekkür ederim.

  İlettiğiniz mail beni tatmin etmedi. Müşteriye her zaman önce sorun çıkarıp sonrasında bu şekilde akışımız var, yapacak bir şey yok tavrınız hoş olmadı. Keza her sene iade teklifiniz müşteriye göre değişmekte. Dolayısıyla bugünden itibaren ve bundan sonraki süreçte şirketinizle çalışmayı düşünmüyorum. Kartımı ve hesabımı kapatıyorum.

  Saygılar.

 • 06 Temmuz
  09:36

  Müşterimiz Sn. Serhan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş