25 Şubat 2015

Garanti Bankası Yıllık Aidat.

Garanti Bankası kredi kartı yıllık aidatlarımı talep ettim tüketici hakem heyeti beni haklı gördü ve alınan aidatların iadesine hükmetti fakat banka tekrar asliye hukuk mahkemesine dava açarak itiraz etti ancak mahkemede beni haklı buldu ve alınan aidatların iadesine hükmetti. Fakat Garanti Bankası hala ödememek için direnmektedir.

Haklı müşteri hattını aradım ödenip ödenmeyeceği konusunu sorduğumda net cevap vermiyorlar. Evrakınız hukuk işlerinde diye cevap veriyorlar icraya vereceğimi söyledim, istediğinizi yapın dediler. Acaba bunlar devletten ve kanunlardan daha mı güçlüler?

Aydın 248 Okunma

Cevaplar

 • Aydın 23 Mart 2015

  Bugün 23/03/2015 tarihi itibariyle banka hala paramı ödemedi 15 gün önce taahhütname imzalattılar ve paranızı hesaba yatıracağız dediler, ancak hala bir şey yok bugün tekrar bankaya gittim daha önce yapılan işlemlerin bilgisi ekranda gözükmüyor dediler, yeniden mahkeme kararını alıp gönderdiler bu altıncı evrak alıp göndermeleri artık bunları icraya vermek şart oldu bunlar utanmaz ve uslanmazlar para alacakları olunca aslan verecekleri olunca ise fare gibiler... ... ...

 • Aydın 06 Mart 2015

  Teşekkür edecek kadar ilgilenmediler gene ben irdeleyince ilgilendiler.

 • Aydın 25 Şubat 2015

  04/11/2014 tarihli 4. asliye hukuk mahkemesi 2014/892 no.lu karar doğrultusunda ödemeniz gereken 333.00 TL'nin ivedi hesabıma yatırılması, aksi takdirde icraya vererek hakkımı arıyacağımın bilinmesi ve banka önünde el ilanı dağıtılarak halk bilgilendirilecektir. İlgi ve bilginize. Tüm yazışmalar tarafımdan saklanmaktadır.

 • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2015

  Müşterimiz Sn. Aydın A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön