12 Mart 2015

Garanti Bankası Yıllık 75 TL Kredi Kartı Kullanım Ücreti Kesintisi!

Diyarbakır'da bir kamu kurumunda çalışıyorum ve kurumum ile Garanti Bankası arasındaki anlaşma sona erince bankaya ait kredi kartımı iptal ettirmek istedim ancak kredi kartımın 1 yıllık taahhüt süresi dolmadığı için iptal edemeyeceğim söylendi.

Ardından da birkaç gün sonra 75 TL'lik yıllık kart kullanım ücreti kesintisi hesabıma yansıtıldı. Bankanın çalıştığım kurumla iş ilişkisi sona erer ermez tüm kurum çalışanlarına bu kesintiyi yansıttığını öğrendim ve bu yapılan tam anlamıyla fırsatçılık. Tüm bunlara rağmen kart ücretini ödedim ve kartımı kapatmak istiyorum. Kapatmamak için diretilirse yasal yollara gideceğim ve ödediğim ücreti de talep edeceğim.

Volkan 178 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Volkan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Volkan11 Mart 2015

    Ayrıca bu yıllık kart ücreti kesintisini neden hesap özeti ya da dönem içi işlemlerde göremediğimi öğrenmek istiyorum? Müşterilerinizden yaptığınız kesintileri nasıl olur da göstermezsiniz? Madem yıllık 75 TL kart kullanım ücreti alınıyor bunun gösterildiği dönem ekstremin e-posta adresime gönderilmesini talep ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön