Garanti Bankası Yeni Nesil Hizmet...

Onur Çağdaş D. |

9/3/2016 tarihinde Ank/Garanti Atatürk Bul. Şubeye gittim 13:00'da sıra numarası aldım. 13:30 iki personel çalışan müş. Temsilcisinden biri yemek için ayrıldı. Diğeri de “kredi kullanacaklar benim masama gelsin” anonsu yaptı. Güvenlik görevlisine sordum ben ne olacağım? Şikâyet formu doldur dedi. Ben forma yöneldiğimde, tüm kredi taleplileri ile toplantı halinde olan F**********ş isimli personel ne hikmetse tüm numaraları tıklamış ve sıram geçmiş. Daha vahim olanı şubede yetkili de yok ne kadar daha beklerim bilinmez? Şimdi soruyorum ilgili personel krediden komisyon alacağı için mi onlara numaratör harici öncelik verdi, ve gerçekten masasında birden fazla kredi taliplisi müşterisi varken ne ara ve hangi amaçla numaratörü peş peşe tıkladı? Lütfen gereği...

Etiketler :

Şube Sıra-Bekleme Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  16:05

  Müşterimiz Sn. Onur Çağdaş D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş

 • Onur Çağdaş D.
  09 Mart
  15:38

  Sayın personel şikayetçi olduğumu görünce beni bu namara ile atlatamazsın. Ayrıca Garanti iyi bir bankadır bunu yanına koymaz. Sayın garanti bana inanma varsa ses ve görüntü kaydını kontrol et lütfen.