Garanti Bankası Yatırım Hesabı Şube Personelinin ve Bankanın Yoğun İlgisinden Ötürü 17 Gündür Açılam

Murat T. |

28 Ocak 2015 Garanti Bankası şubesine hisse senedi hesabı açtırmak maksadıyla gittim gerekli belgeleri imzalayarak şubeden ayrıldım. Hesabın açılma süresinin 2 iş günü olduğunu banka çalışanı tarafıma beyan etti.

1 hafta geçmesine rağmen hesap açılmadığı için şubeyi aradım ve bana imzamın eksik olduğunu ilettiler. Takıldığım ilk nokta neden arayıp bunun hakkında bilgilendirmediler benim aramamı beklediler.

İkincisi ise imzaların eksik olduğunu neden ben şubedeyken kontrol etmediler. Şehir dışında olduğumdan Ankara şubesinden eksik imzayı imzalayıp gönderdim. 17 gün geçti hala hesap açılmadı! Şubeyi günde 10 defa arıyorum ilgili Z*** hanım çıkmıyor telefonlara, her geçen gün zarar ediyorum.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Şube Yatırım İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat T.
  13 Şubat
  16:05

  19 dk içinde Şikayetvar.com dan cevap gerçekten hızlı peki bu yeni bir taktik mi? Haklı müşteri hakkını da aradım ilgilenen yok! Samandıra/istanbul şubesinde zeynep hanımdı işlemimi gercekleştiren daha doğrusu gercekleştirmeyen! Hesabım pasif görünüyor! Arayıp gerçekten yardımcı olur musunuz?

 • 12 Şubat
  15:57

  Müşterimiz Sn. Murat T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş