Garanti Bankası Yatırılmayan N11 Bonuslarım ve Müşteri Hizmetlerinin Anlamsız Tavrı!

Emire E. |

Garanti paracardım ile N11.com 1000 TL üzeri alışverişe 100 TL N11 bonus kampanyasına bonusflash üzerinden katıldım ve harcamayı yaptım. Bonusflashta kampanya bölümünde kazandınız ibaresi görünmemesi ve SMS gelmeyince harcamayı yaptığım gün müşteri hizmetlerini aradım. Maalesef derdimi tüm kibarlığımla anlatmama rağmen telefondaki bayan kaba cevaplar vererek talebimi dikkate almadı. Şikayet kaydı oluşturmak istememe rağmen oluşturmadı. Ben de uğraşmamak adına bugün bonusların yatırılma zamanını bekledim, şimdi kontrol ettiğimde gelen giden yok. N11 bonuslarımın yatırılmasını, harcama yaptığım gün konuştuğumuz temsilcinin daha düzgün üslup ile tavırlardan kaçınması gerektiğinin anlatılmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  09:12

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş