26 Mart 2013

Garanti Bankası Yatırılan Parayı 10 Gündür Hesabıma Aktarmıyor!

18 Şubat 2013'te atanarak memur oldum. Ayın 15'inden sonra göreve başladığım için, ilk maaşımı ikincisiyle birlikte alacağım söylendi. Bu ayın 15'inde kurumumdan Garanti Bankasına çift maaşımın yatırıldığı görülmekle beraber, 10 gün geçmesine rağmen Garanti hesabımda hala tek maaşım görülmektedir.

Merve 29 Okunma

Cevaplar

  • Merve26 Mart 2013

    Sizin yazdığınız mesaj 14:35 olarak görülmekte ancak ben bugün saat 15:00 da hesabımı kontrol ettiğimde hala hesabıma para geçmemişti. Ben paranın yatmasından ziyade neden 11 gün boyunca paramı hesabımda göremediğimi merak ediyorum. Benden izinsiz paramın banka tarafından işletildiğini düşünüyorum ve yeterince açık bir cevaplama olmadığı sürece de böyle düşüneceğim.Söylediğiniz gibi bankadaki müşteri temsilcisiyle bugün görüşmeye gittim ve bana " siz hesap mı soruyorsunuz diye? karşılık verdi. Bunun karşılığında kendisine " evet hesap sorduğumu" söyledim. Kendisi benim üslubumu eleştirdi. Bende buna istinaden kendisinin iyi bir müşteri temsilcisi olmadığını söyledim. Bunun karşılığında "bende sizin iyi bir akademisyen olabileceğinizi düşünmüyorum" dedi. Ben aldığım hizmet karşılığında bir eleştiri de bulunurken, hizmet aldığım kişi benim hakkımda nasıl böyle bir yorum da bulunabiliyor? Garanti Bankasının hizmet anlayışı gerçekten enteresan... Hakkım olan paramı 11 gün geç almamı geçiyorum, beklentim olan açıklamayı bile alamıyorum üstüne üstlük dayak yemediğime şükrediyorum. Neyse ki müşteri memnuniyetini önemseyen bir müdür vardı, derdimizi dinleyen... Ancak bunun burada böyle bitmeyeceğini, gerekli bütün yerlere başvuracağımı buradan size duyurmak isterim. Siz daha iyi bilirsiniz ki, bir müşteriyi kazanmak onun çevresindeki insanları da kazanmayı getirir. Aldığım hizmetten bütün çevremi haberdar edeceğimi bilgilerinize sunarım.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön