30 Mayıs 2014

Garanti Bankası Yasalara Uymuyor.

Kredi kullanımı için adıma yapılan hayat sigortasını kredi ödemesi bittiği için iptal ettirdim ve iptalden kaynaklanan 18,99 TL hesabıma yatırıldı ama aynı gün hesap işletim ücreti diye hesabımdan alındı. Ben anlamıyorum; bir bakan çıkıp açıklama yapıyor ve diyor ki artık bankalar hesap işletim ücreti almayacak ama bu açıklamadan 3 gün sonra bu işlem oluyor.

Şimdi merak ettiğim sayın bakan doğru söylemiyor mu ? yada Garanti Bankası yasaları umursamayıp yasalara aykırı işlem mi yapıyor? Gerçi benden kesmiş olduğun para beni fakir etmez ama milyonlardan kestiğiniz sizi zengin eder. Son olarakta ben o hesabımı iptal ettirdim, bu bedelde o iptalin diyeti olsun.

Muhammed 257 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed'in Teşekkür Mesajı05 Haziran 2014

  Haklı müşteri hizmetleri departmanından Asiye hn. aradı işlemle ilgili bilgi verdi. Çalışan hesabınızdan alınan hesap işletim ücretinizi geri iade ediyoruz dedi ve yaşamış olduğum maduriyetimi ortadan kaldırdı. Teşekkürler.

 • Muhammed 04 Haziran 2014

  İyi çalışmalar. Ya merak ediyorum ; benimle ne zaman iletişime geçeceksiniz. Ne kadarda güzel bir cümle değilmi (en kısa süre içerisinde) Bence söyleyecek bir cevabınız olmadığından dolayı arayamıyorsunuz. Ben 18,99 TL helal ettim.Aramanızada gerek yok. Çünkü amacıma ulaştım. Tebrikler...

 • Muhammed 02 Haziran 2014

  Ne arayan var nede soran.

 • Garanti Bankası Temsilcisi30 Mayıs 2014

  Müşterimiz Muhammed D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön