Garanti Bankası Yasal Uyarı Yapmadan Haciz İşlemini Başlattı!

Hasan S. |

Garanti Bankası'na 500 TL şuan itibariyle borcum bulunmaktadır ve bu borcum taksitlendirilip her ay maaşımdan 163,00 TL kesilmektedir.Buna rağmen Av.C. Y. evime haciz getirip eşyalarımı haciz etmiştir ve hiçbir yasal yoldan uyarı yapılmadan bilgim olmadan haciz işlemi yapılmıştır ve kendisiyle bu konuda görüşmeme rağmen beni yanlış yönlendirmiş ve tekrar görüşmek istememe rağmen sekreterine yok dedirtip,içeriden sesi gelip,pencereden kendisini gördüğüm halde dışarı çıkarıldım.

Bu konuda vatandaşlıktan doğan yasal haklarımı kullanmak hususunda gerekli mercilere başvuruda bulunacağım.Bu tamamen vatandaşı mağdur etmeye yönelik bir girişimdir.Tarafınıza bildiririm...

Etiketler :

Kredi Kart Yasal-İdari Takip Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  16:13

  Müşterimiz Sn. Hasan S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır.

  Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
  7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  T. Garanti Bankası A.Ş