15 Temmuz 2013

Garanti Bankası Yasal Olmayan Komisyon Ücretlerinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankası, hesap kesim ücreti adı altında kanunlarla artık alınmayacak diye belirlenmiş yasal haklarımızı es geçerek hala kesmeye devam etmektedir. Müşteri temsilcisini aramama rağmen (15. 07. 2013-10:52) otomatik ödeme talimatı vermezsek kesinti yapılacağını mutlaka talimat vermemiz gerektiğini belirtiyor.

Otomatik ödeme talimatı verirsen hesap ücreti almayız gibi bir kanun mu var bilmediğimiz yoksa bu gibi bankaların kafalarından uydurdukları insanları yanıltmaya yönelik bir şey midir? Her ne sebeple olursa olsun hesaplarımdan (Kavacık ve İçerenköy Bağlı) ve kredi kartımdan kesilen aidat, hesap kesim ücreti, yıllık üyelik bedeli vs. benden alınan ücretlerinin iadesini talep ediyorum.

Pınar 51 Okunma

Cevaplar

  • Pınar16 Temmuz 2013

    Bana mail yoluyla göndermiş cevabı buradan yayınlamanızı tercih ederdim ki herkes bilsin ve görsün. Kredi kartının ve vadesiz hesapların ne olduğunu biliyorum zahmet etmişsiniz açıklama yaparak. Bankanızda bulunan hesaplarımı ve kredi kartını iptal ettirip, tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Hala yasal olmayan hesap kesim, aidat vs. ücretlerini yasalmış gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Ben sadece internet bankacılığı kullanıyorum kendi paramı kendim transfer ediyorum bir de size para ödüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön