Garanti Bankası Yasal Olmayan Komisyon Ücretlerinin İadesini İstiyorum!

Pınar D. |

Garanti Bankası, hesap kesim ücreti adı altında kanunlarla artık alınmayacak diye belirlenmiş yasal haklarımızı es geçerek hala kesmeye devam etmektedir. Müşteri temsilcisini aramama rağmen (15. 07. 2013-10:52) otomatik ödeme talimatı vermezsek kesinti yapılacağını mutlaka talimat vermemiz gerektiğini belirtiyor.

Otomatik ödeme talimatı verirsen hesap ücreti almayız gibi bir kanun mu var bilmediğimiz yoksa bu gibi bankaların kafalarından uydurdukları insanları yanıltmaya yönelik bir şey midir? Her ne sebeple olursa olsun hesaplarımdan (Kavacık ve İçerenköy Bağlı) ve kredi kartımdan kesilen aidat, hesap kesim ücreti, yıllık üyelik bedeli vs. benden alınan ücretlerinin iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Pınar D.
  16 Temmuz
  23:00

  Bana mail yoluyla göndermiş cevabı buradan yayınlamanızı tercih ederdim ki herkes bilsin ve görsün. Kredi kartının ve vadesiz hesapların ne olduğunu biliyorum zahmet etmişsiniz açıklama yaparak. Bankanızda bulunan hesaplarımı ve kredi kartını iptal ettirip, tüketici hakları mahkemesine başvuracağım. Hala yasal olmayan hesap kesim, aidat vs. ücretlerini yasalmış gibi göstermeye çalışıyorsunuz. Ben sadece internet bankacılığı kullanıyorum kendi paramı kendim transfer ediyorum bir de size para ödüyorum.

 • 15 Temmuz
  17:23

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında,

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.

  Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır.

  Saygılarımızla,

  T.GARANTİ BANKASI A.Ş.