11 Şubat 2014

Garanti Bankası Yargıtay Haksız Diyor, Banka Israrla Kesinti Yapıyor!

Kartıma yansıtılan kredi kartı yıllık bedelinin iptal edilmesi içi çağrı merkezini aradım, bana iptal edemeyeceğini ama 20 TL bonus yükleyebileceğini belirtti kabul etmedim çünkü benden alınan bedel 69.00 TL.

Haklı müşteri hattını aradım onlarda bana 3 ay boyunca 700 TL harcarsam 70 TL bonus vereceklerini belirttiler, kabul etmedim, bunun takibiyle mi uğraşacağım, bir ay 699 harcasam ne olacak, bonus yok! Sonra bana, eğer 1 yıl kartı kapatmama sözü verirsem 50 TL bonus yükleyeceklermiş?

Neden bu insanları bu kadar uğraştırıyorlar, mahkemelerde bir sürü emsal dava var, yargıtay kararları var, gazete okuyan insanlarız, bizi saf yerine koyup zorla paramızı almak ne demektir?

Samet 91 Okunma

Cevaplar

  • Samet 16 Şubat 2014

    ben bir de maaş müsterisiyim. buna rağmen bu muamele, hesapta maaş müşterilerinden kredi karti kesintisi yapmıyorlardı.

  • Samet 12 Şubat 2014

    En sonunda bana karti iptal ettirdiniz. Teşekkürler. Anlamadiğim bir nokta var, aklı-selim bir yetkiliniz açiklarsa memnun olacağım. Bu ülke hukuk devleti, kanunu var, nizamı var, mahkemesi var. Kredi karti aidati ile ilgili YARGITAY karar vermiş bu para haksız alınıyor iade edilmeli demiş. Şimdi ben bankayi arayınca herkes ilk olarak bankaların bu gibi hizmetlerden ücret almak hakkı olduğunu söylüyor. Soru, herkes kendine göre kural kanun çıkartırsa, ne olur bunun sonu? Şunu demek istiyorum. Bu ülkede bağlayıcı kararı mahkeme verir. Bankalar bu parayi almak için kendilerini haklı gösteren kanunlar çıkartıp vatandaşa telefonda bilgi veriyorlar, sonrada pişkince parayi iade edemediğini söylüyor. Ben mi yanliş ülkede yaşiyorum. Bankaların kendi kanunları TCK'nın önüne mi geçti. TCK gitti de yerine bankaların kendi kanunu mu geldi?

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Samet İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön