Garanti Bankası Yargı Kararına Rağmen Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Cihan A. |

Garanti Bankası müşteriye sıfır ilgi gösteriyor. Yargıtay kararı ile haksız olan kart kullanım ücretini iade etmemekte ısrarcısınız. Bundan önce de kredi aldığımda krediyi tarihinden önce erken kapatınca hesap işletim parası adı altında kesintide bulunmuştunuz. Bende bu konuyu her platformda (Facebook, Twitter, Şikayetvar, vb...) dile getirerek bana yapılan bu haksızlığı söyleyeceğim.

Bunun yanında Tüketici Hakem Heyeti ve Garanti Bankası genel merkezi üzerinden ve gerekirse BİMER üzerinden başvurularımı yapacak, haksız yere alınan ücreti her yerde dile getireceğim.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihan A.
  09 Mayıs
  19:31

  Herhangi bir geri dönüş yapmadığınız gibi ilgileneceğiz, yardımcı olacağız, yapacağız gibi kelimelerle aynı yolda devam ediyorsunuz bir müşteri olarak Garanti Bankasıyla çalışmayacağım sosyal medyada La Fontanieden masallar anlatmayın her forumda her sosyal medya aracılığıyla dile getireceğim. Garanti Bankası olarak çözüm beklemiyorum sizden.

 • Cihan A.
  26 Nisan
  23:25

  Garanti Bankası kart aidatını vermemekle birlikte biz size yardımcı olamayız, politikamız bu vaat etmek ama yapmamak... Diyerekten pembe yalanlarına devam ediyor. Arkadaşlarıma tavsiyem bankasını iyi seçsin müşteriden yana olan bankayı seçsin, pEMBE yalan söyleyenleri değil...

 • 20 Nisan
  09:17

  Müşterimiz Sn. Cihan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı.
  Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak.
  Değerli Müşterimiz;
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz.
  Teşekkür ederiz.

  T. Garanti Bankası A.Ş