05 Eylül 2013

Garanti Bankası Yaptığım Konuşma Sonuçsuz Kaldı!

Garanti Bankası müşterisi değilim ama yaptığım başvurunun sonucunu ve gönderecekleri 'paracard' ın iptalini yapmak için bağlandım. Bağlanmaz olaydım. Robotla konuşuyorum dalga geçer gibi anlamıyor. Muhabbetin çoğu orada harcandı. En son ulaşabildiğim şekilde temsilci arkadaş bana yardımcı olamayacağını söyledi, şubeye gitmemi söyledi.

Şimdi olmayan bir kartı telefonla mı yoksa şubeyle mi iptal etmem gerekli diye soruyor insan ama ben şubeden başvurmadım o yüzden aradım. Konuşmam tam sonuçlanmamışken de kapandı. Ben aradığım için dakika bitti. Kısacası tuhaf bir yöntemleri var telefon bankacılığında ve yaptığım konuşmada sonuçsuz bırakıldı.

Erkan 58 Okunma

Cevaplar

  • Erkan 08 Eylül 2013

    süreç doğal olarak başarılıydı ama şikayet üzerine bu kadar ufak bir işlemi gereksiz yere buralara taşıdılar. ama neticede halloldu. keşke insanların mağduriyetini çözmeleri için web sitelerinden veya telefon üzerinden bunlara bağlı bir işlem merkezi kursalar. denediğim için bunları söylüyorum. web sayfalarında sadece kendi müşterisi olanlar için bir ileti gönderme alanı oluşturmuşlar. müşteri adayları için seçenek yok. telefon üzerinden ise sınırlı sayıda ses algılayan bir sistem kurulmuş (ilk defa denk geldim) bunlar gereksiz yere hem zaman kaybı hemde müşterinin işini görmeyecek düzeyde.

  • Garanti Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Erkan Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön