Garanti Bankası Yapılandırma Yapmıyor!

Volkan K. |

Garanti Bankası'na kredi ve kredi kartı borcum var. Bugüne kadar sıkıntısız ödeyebildim. Ama bazı nedenlerden dolayı artık ödemekte zorluk çekiyorum. Ve günde 20 kez cep telefonum ve kendime ait olmayan sabit numara sürekli rahatsız ediliyor. Ödeme yapıyorum ama asgari ödemenin altında oluyor bu ödemeler. Ama ne hikmetse banka ödeme konusunda bana bir kolaylık sunmuyor.

Sundukları ödeme yöntemleri var olan borcun üstüne iki katı faiz uygulayıp taksitlendirmek. Şimdi soruyorum banka yetkililerine zaten zorluk la ödenen borç çoğaldığında nasıl ödeyeceğiz. Açıkçası bu zamana kadar bankalara hiçbir takıntım olmadı. Defalarca banka şubesine gittim tüm borçlarımı bir bankada toplayıp ödeme yapayım dedim. . Ama maalesef hep sonuç olumsuz oldu. Buradan Garanti Bankası yetkililerine sesleniyorum borcumu en düşük faiz oranıyla yapılandırma istiyorum.

Etiketler :

Kredi Masrafları Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Haziran
  16:35

  Değerli müşterimiz,

  Sorun yaşadığınız için üzgünüz.

  Şikayetvar platformu aracılığıyla bize iletmiş olduğunuz mesajınızı kayıtlarımıza aldık. Konuyu inceleyeceğiz ve sistemimizde kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden size en kısa sürede dönüş yapacağız.

  Bize aşağıda belirttiğimiz kanallardan her zaman ulaşabilirsiniz.

  - 444 0 338 Haklı Müşteri Hattı (Hafta içi 09:00-18:00)
  - http://www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı İletişim Formu
  - Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren @GarantiyeSor Twitter hesabı ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu

  İyi günler dileriz.

  Saygılarımızla,

  T. Garanti Bankası A.Ş