23 Kasım 2013

Garanti Bankası Yapılandırma Hakkımı Kullandırmıyor!

Temmuz 2010 tarihinde Garanti Bankası'ndan 100 bin tl konut kredisi kullandım. Şu ana kadar 1 defa yapılandırma yaptım. Bugüne kadar ödemelerimde herhangi bir sıkıntı olmadı. Konut kredimi tekrar yapılandırmak için Garanti Bankası Van merkez şubesinden M. R. ile görüştüm. Konut kredimi 120 aya çıkarmak istediğimi beyan ettim.

Bana konut kredisinin uzatılmayacağını kesin olarak söyledi. Bende yasal olarak 3 defa yapılandırma hakkımın olduğunu biliyorum. Ayrıca askeri personel olduğumdan Van merkeze sürekli gidemiyorum, işim oluyor şubeyle, kredimle ilgili telefonla ulaşmam mümkün olmuyor. Arıyorum cevap alamıyorum.

Emrah 31 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Kasım 2013

    Müşterimiz Sn. Emrah P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön