27 Ocak 2014

Garanti Bankası Yapılan Yanlışın Düzeltilmesini talep Ediyorum!

2012 ve 2013 yılında maaş bankası olarak Garanti Bankasını kullanmaktaydı kurumumuz. Ancak daha sonra maaş bankamız değiştiği için kredi kartından ücret talep edileceğini düşünerek kartın kapatılmasını talep ettim. Ancak müşteri hizmetlerindeki bayan bana bir yıl kapatmamayı taahhüt edersem ban artı 59 tl bonus vereceklerini ve herhangi bir ücrete tabi tutulmayacaklarını beyan ettiler.

Kabul etmedim. En son arayan bayana verilen vaadlerin yerine getirilmesi karşılığında açabileceklerini söyledim ve aralık 2013 te kart açıldı. Ancak ocak ayı hesap özetine baktığımda yıllık üyelik ücreti 69 tl kesilmiş ve artı 59 tl bonus yatmamış. Bana bunlar böyle söylenmedi. Hatayı düzeltimesini talep ediyorum.

Rahmetullah 53 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Rahmetullah K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön