13 Temmuz 2015

Garanti Bankası Yanlış Üstüne Yanlış!

Bu kadar saçmalık görmedim. Ekstre tarihimi değiştirmek üzere aradığımda çift ödeme ile karşılaşıp karşılaşmayacağımı söylediğimde temsilci bu durumu doğruladı. Fakat kartımın ekstresi bu ay kesildiğinde gördüm ki iki defa yansıma olmuş. Bu aydaki ödemelerime 2000 lira ekstradan eklenmiş oldu. Dalga mı geçiyorsunuz siz? Bunu arayıp söylediğimde hemen gereğini yapalım diyeceğinize saçma sapan cevaplar veriyorsunuz. İyice soğuttunuz bu bankadan. Bunu söyleyen temsilcinizin aklı neredeydi acaba? Kendimi ödeyecek iki bin lira farkı? 97 liralık aidatı da geri ödemediniz.

Pervin 84 Okunma

Cevaplar

 • Pervin 16 Temmuz 2015

  Az önce beni aradılar ve tekrar ekstre kesildiği için düzeltemiyoruz dediler. Telefona bakan personellerinin yaptığı yanlışı neden bizler üstlenelim. Artık Garanti Bankası'nın adını bile duymak istemiyorum!

 • Pervin 13 Temmuz 2015

  Bu saat oldu hala döneniniz yok.

 • Pervin 13 Temmuz 2015

  Bana verdiğiniz cevaplar beni tatmin etmiyor. En son görüşmemizde de son derece rahatsız edici cevaplar verdiniz. Sonuç odaklısınız süreç değil. Ben sizin personelinizin hatasını ödeyemem. Bununla ilgili olarak bu durumu kabul edemem. Sizin proaktif davranmanız gerekli. Personelle ilgili durumun incelenmesi uyarılması beni ilgilendirmiyor. 2000 liraya yakın ekstrayı kendisi ödeyecekse sorun yok. Şuursuzca yapılan davranışlarınızın cezasını müşterilerinize çektiriyorsunuz. Üstelik en son 97 liramı gasp ettiniz. Sizinle asla çalışmamak lazım aslında. Bir mutsuz müşteri 33 mutsuz müşteriye bedeldir. Bunları görmüyor umursamıyorsunuz. Gözünüzü para hırsı bürümüş.

 • Garanti Bankası Temsilcisi13 Temmuz 2015

  Müşterimiz Sn. Pervin K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön